Navigation

flag-turkish flag-german flag-english
Kullanıcı çevrimiçi: 31

Editörler-Galerisi
Editörler hakkında Özet

- Daha geniş Bilgiler için lütfen seçili Resim'i tıklayınız -

Site Yöneticisi
İsim: Sıtkı ÖZKURT
Nik: Sıtkı ÖZKURT

İlgi Alanı:
Tarih ve Aile Soyağacı Araştırması, Bilgisayar, Dil, Sistem Menajeri

Kısa Tanıtım:
Sıtkı Özkurt, 1968 Trabzon Akçaabat ilçesi Acısu Köyü doğumluyum. Babam Salih (Çavuş), annem Sahabe'dir. Üç kız ve üç erkek kardeşim var, ben erkek kardeşlerin en küçüğüyüm. Bir kardeşim Türkiye'de, diğerleri Almanya'da bulunmaktayız. 1972 yılından beri Almanya'da bulunmaktayım. Zeliha ile evli, dört erkek (Mustafa-Şevki, Ferhat, Adem, Mikail) ve bir kız (Derya) çocuğum var.

Site Danışmanı
İsim: Ali DURMUŞ
Nik: Ali DURMUŞ

İlgi Alanı:
Dil ve Kültürbilimci, Öğretmenlik, Yeminli ve Diplomalı Tercüman, Eğitim, Eğitim Yöneticiliği, Sözlük ve Ders Materyalleri Hazırlama, Yazarlık, Araştırma, Danışmanlık Bilgisayar ve Turizm

Kısa Tanıtım:

Ali Durmuş, 1959 Trabzon Akçaabat ilçesi Acısu Köyü doğumluyum. Babam Medet, annem Sabriye (Hacer)’dir. 3 kız ve 3 erkek kardeşim var ve ben erkek kardeşlerin en büyüğüyüm. 2 kardeşim Türkiye’de, diğerleri Hollanda’da bulunmaktayız. 1979’dan beri Hollanda’da yaşamaktayım. Annem ve babam Türkiye’ye kesin dönüş yaptılar.

Emine (Özkurt-Durmuş) ile evli olup 3 çocuğumuz var: Nurcan, Șevki, Yücel.

Nurcan kızımız Murat Özkurt ile evli olup Açelya ve Dilara adlı iki ikiz kızları vardır, Șevki oğlumuz Rüveyda Özkurt ile evli olup Melisa-Sena adlı bir kız ve Ufuk-Mert adlı bir oğulları vardır.

Yücel oğlumuz 19 yaşında olup eğitimine devam etmektedir.Yönetici Yardımcısı - Trabzon Temsilcisi
İsim: Halit ÖZKURT
Nik: Halit ÖZKURT

İlgi Alanı:
Doğa-Bilgisayar

Kısa Tanıtım:
1974 yılında doğdum. Melek ve Hüseyin Özkurt'un 4. çocuğuyum. İşletme Fakültesi mezunuyum. Halen muhasebe sorumlusu olarak özel bir firmada görev yapmaktayım. Evliyim, Samet adında bir oğlum, Meryem adında bir kızım vardır. Trabzon'da ikamet etmekteyim.

Yönetici Yardımcısı - Köy İşleri
İsim: Salih ÖZKURT
Nik: Salih ÖZKURT

İlgi Alanı:
Elektronik, Fotoğraf ve Bilgisayar

Kısa Tanıtım:
Salih Özkurt, 06.06.1967 Trabzon Akçaabat ilçesi Acısu Köyü doğumluyum. Babam Ali Rıza Özkurt, annem Asiye’dir. Köyde ikamet etmekteyim. Birgül ile evli, 2 oğlum ve bir kızım var.

Yönetici Yardımcısı - Araştırma
İsim: Cafer Yunus ÖZKURT
Nik: cyunusozkurt

İlgi Alanı:

1. Akdergi ile ilgili islerde görev aldım. Özellikle dergideki fotoğrafların temini vb.

2. Koryanalı Hüseyin Köse ile ilgili araştırma ve veri toplama, foto temini islerini yürüttüm. Bu hala devam ediyor.yeni veriler var. Bir makale üzerinde çalışıyorum.
3. Daha çok Köy - yayla tanıtımına yönelik kültür ve turizmle ilgili çalışmalar yapmış oldum.Kısa Tanıtım:

Öğr.Gör. C. Yunus ÖZKURTModeratör
İsim: Hüseyin ŞAHİNKAYA
Nik: şahinkaya06

İlgi Alanı:
Teknik Öğretmen

Kısa Tanıtım:

Hüseyin ŞAHİNKAYA, 1988 Bursa yıldırım ilçesi doğumluyum. Dedem Hasan Çvş' un Ahmet, Babam Turgut, annem Selvet' tir. 1975 yıllarında Acısu Köyünden Bursa'ya yerleşmişiz. Dört kardeşiz, en küçük ve tek erkek benim. Diğer kardeşlerim Bursa'da ikamet etmektedir. Bekarım ve Makina Teknik Öğretmeniyim.
İsim: Rabia Maltaş (Gedikli)
Nik: rabia

İlgi Alanı:

Emekli Edebiyat Öğretmeni 

Akçaabat: Köşe yazıları ve forum, ...Kısa Tanıtım:

İsmail-havva çiftinin dördüncü çocuğu olarak doğmuşum. Ne zaman olduğu aslında meçhul ama kafa kağıdıma göre 1961. Hareketli, mutlu, yoğun bir çocukluk yaşamışım. En belirgin özelliğim ailede yüksek eğitim gören ilk kız çocuğu.Tasarım
İsim: Ercan DOĞAN
Nik: ercan doğan

İlgi Alanı:
Muhasebe, Web Tasarım, Photoshop, Katalog Dizayn, Kameramanlık, Fotoğraf çekme, Futbol, Bilişim, Balık avı...

Kısa Tanıtım:

1983 Trabzon / Akçaabat doğumluyum. Babam Hacı Salih oğlu İsmet, annem Mehmet (Merhum Kabak emice) kızı Kâtibe’dir. Üç kardeşiz. İki erkek bir kız. Kardeşlerimin en büyüğü benim. Benden bir küçük erkek Özcan (Hamza), en küçüğümüz kız ise Sündüz’dür. 1988 senesinde Trabzon’dan Bursa’ya taşındık. O gün bu gündür Bursa’da ikamet etmekteyiz. Evli ve bir çocuk babasıyım. Eşim İlknur, kızım Elif Nur DOĞAN’dır.Hukuk Danışmanı
İsim: Av. Metin KÖSE
Nik: SUNGUR

İlgi Alanı:
Avukat

Kısa Tanıtım:
Metin Köse, 24.08.1973 yılında Akçaabat’ta doğdum. Babam Muammer, annem Asiye'dir.

Muhabir
İsim: Yahya Bahadır
Nik: yahyab

İlgi Alanı:

İstanbul: Muhabir; söyleşiler, tanıtımlar, yazılar, ...Kısa Tanıtım:

1968 Acısu köyü doğumluyum. İstanbul da yaşıyorum serbest meslek (Kırtasiye) işi ile iştigal ediyorum.Evliyim 3 kızım var. Anadaolu ün. iktisat Fak. 2. sınıf da okuyorum.Spor
İsim: Fehmi Durmuş
Nik: fehmi

İlgi Alanı:

Akçaabat: Daha çok spor içerikli konular ve videolar ...Kısa Tanıtım:

1972 Doğumluyum . Lise Mezunuyum . Bir çok amatör klüpte futbol oynadım . Sporun bütün dallarıyla ilgilenirim . Hala veterenler liginde sebat spor kulübüyle birlikte turnuvalara katılıyorum . Ticaretle uğraşıyorum kırtasiye artı telefon ve fatura tahsilatı işi yapıyorum evliyim 3 çocuğum var . Sinema ve spor hobilerimin en başında bulunur ..
Ana sayfa ]