Navigation

flag-turkish flag-german flag-english
Kullanıcı çevrimiçi: 19

Haber özetleri


Hoşgeldin ESMANUR ÇAĞATAY bebek (Doğum)

Doğum Haberleri Köyümüzden ATALAY-RUKUYE ÇAĞATAY ın oğlu-gelini TAHİR-MERVE ÇAĞATAY ın ESMANUR ÇAĞATAY adlı bir kız çocukları 22.02.2016 tarihinde Dünyaya gelmiştir.
HAYIRLI, SAĞLIKLI bir ÖMÜR Dileriz...

Hoş geldin KAYRA bebek (Doğum)

Doğum Haberleri
01/02/2015 tarihinde Sevim&Hasan BOSTAN oğlu Zafer BOSTAN'ın bir KIZI dünyaya gözlerini açtı...

AKDER olagan Genel Kurula davet (Avrupa Acısu Mh. Kültür Derneği)

Duyurular

Degerli AKDER li dostlar,

06.03.2016 Pazar günü saat 15 de Krefeld de yapacak oldugumuz olagan AKDER Genel kurula siz degerli üyelerimizi davet ediyoruz. Cok sayida katilmanizi temenni ederiz. Saygi ve sevgilerimizle.

Yer: Ispelstr.67, Krefeld ( Canape Salonu)

 

AKDER Yönetim Kurulu

Yeni Yıl Mesajı - Cafer Tosun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler 2016 Yılının tüm dünyanın barış ve huzuruna, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni eder, vatanımızın ve milletimizin bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anarım. Cafer Tosun Akçaabat Acısu Mah. Dernek Başkanı

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Cumhuriyetimizin ilanının 92' nci yıl dönümünde bizlere bu vatani emanet eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anar, Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız. Acısu mahallesi kalkındırma ve kültür derneği, Acısu Mahallesi Yönetimi.

Vefat - İsa Gedikli (Kadem oğlu) (Vefat)

Vefat Haberleri

Mahallemizin Nesi mevkiinde ikamet eden  İsa Gedikli (Kadem oğlu), 25.10.2015 Pazar günü vefat etmiş olup, cenazesi yarın öğle namazı sonrası defnedilecektir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine de sabırlar dileriz. 

Vefat - Salih Gedikli (Cinalın Salih) (Vefat)

Vefat Haberleri

Sağlık sorunları nedeniyle vefat eden Salih Gedikli amcamız, 24 Ekim 2015 Cumartesi günü öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası aile mezarlığına defnedilmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine de sabırlar dileriz.

Teröre lanet (Genel Haberler)

Acısu Mah. Haberler

Ankara'da meydana gelen menfur saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyor, ölenlere rahmet, yaralı kurtulanlara da Allah'tan acil şifalar dileriz. Acısu mahallesi muhtarlığı ve Acısu mahallesi Derneği.


1229 Haber (154 Sayfa, 8 Bir Sayfada bulunan toplam Haber)