Navigation

flag-turkish flag-german flag-english
Kullanıcı çevrimiçi: 12

Haber bu kategoriye: Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği


Yeni Yıl Mesajı - Cafer Tosun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler 2016 Yılının tüm dünyanın barış ve huzuruna, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni eder, vatanımızın ve milletimizin bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anarım. Cafer Tosun Akçaabat Acısu Mah. Dernek Başkanı

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Cumhuriyetimizin ilanının 92' nci yıl dönümünde bizlere bu vatani emanet eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anar, Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız. Acısu mahallesi kalkındırma ve kültür derneği, Acısu Mahallesi Yönetimi.

İyi bayramlar (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Tüm ıslam alemi'nin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Acısu mahallesi yönetimi, Acısu mahallesi Derneği.

İyi kandiller (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Miraç kandilinizi en içten dileklerimizle kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz. Acısu Mahallesi Kalkındırma ve Kültür Derneği.

kutlama, (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Kutlama Mesajları

Ramazan ayı'nın habercisi olarak değerlendirilen Üç aylar, ümmeti muhammet'e hayırlı olsun. Acısu Mahallesi Kalkındırma ve Kültür Derneği yönetim kurulu adına,Başkan Cafer Tosun.

Kutlu Doğum haftası, (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Kutlama Mesajları

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in bu seneki kutlu doğum haftasının konusu birlikte yaşama ahlaki dır. Bu konunun kardeşliğe vesile olmasının yanında, peygamberimizi hakkıyla anlamayı ve sünnetini yaşamayı Allah'tan niyaz ederim. Acısu Mahallesi Kalkındırma ve Kültür Derneği yönetim kusurlu adına, Başkan Cafer Tosun.

Başarılar dileriz (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

YGS Sınavına girecek olan öğrencilerimize, Acısu Mahallesi derneği olarak, başkan Cafer Tosun ve yönetim kurulu adına başarılar dileriz.

Köyümüz Derneği 2013-2014 Faaliyet Raporu (Acısu Mh. Kalkındırma ve Kültür Derneği)

Acısu Mah. Haberler

Köyümüz/Mahallemiz Derneğinin 2013-2014 yıllarını kapsayan faaliyet raporunu ekte okuyabilirsiniz.


67 Haber (9 Sayfa, 8 Bir Sayfada bulunan toplam Haber)